Miniony rok akademicki przyniósł w naszym Duszpasterstwie wiele owoców. Jednym z nich jest znaczący rozrost i rozwój WAJowego zespołu muzycznego. Wielką radością jest dla nas to, że możemy służyć swoim śpiewem, grą oraz razem z Wami modlić się i uwielbiać. Chcemy rozwijać talenty, którymi zostaliśmy obdarzeni i wykorzystywać je w drodze do Pana i dla Niego. 

Ogromna hojność i wsparcie naszych darczyńców umożliwiły nam zakup sprzętu muzycznego, dzięki któremu nasze możliwości wzrosły i pozwoliły nam na poprawę jakości oprawy muzycznej, m. in. na niedzielnych Eucharystiach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za okazaną pomoc!

Obecnie chcemy również poprawić warunki w jakich spotykamy się na co dzień. Od 9 sierpnia będzie trwał remont salki muzycznej, zwanej potocznie “Amsterdamem”. Jest to miejsce, w którym kształtujemy, rozwijamy, a także odkrywamy muzyczne talenty, pasje. Pragniemy, by ta przestrzeń dodatkowo nam w tym pomagała. Niestety koszty remontu znacznie przekraczają nasze możliwości, dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie.

Uruchomiliśmy specjalną zrzutkę, zatytułowaną “Zbuduj z nami Amsterdam”, z której środki przeznaczymy w całości na remont. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/3zx82r
Można nas wesprzeć również poprzez wpłacenie darowizny bezpośrednio na nasze konto bankowe w temacie wpisując “Zespół WAJ”: 
Nr konta: 74 1240 1431 1111 0010 0140 8549
Wspólnota Akademicka Jezuitów
Kopernika 26
31-501 Kraków

Ogromną pomocą będzie także przekazanie informacji i linku do zrzutki dalej, aby dotarła do szerszego grona odbiorców. Już dziś serdecznie dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie, a naszych darczyńców zapewniamy o pamięci w modlitwie – szczególnie tej granej i śpiewanej.

Autor zdjęcia: Alicja Stasica