Densy w Krainie baśni, jak głosi tytuł przenosiły uczestników z WAJowej sali do krainy bajek i filmów. Ułatwiała to wspaniała atmosfera, w której skład wchodziły stroje noszone przez uczestników oraz odpowiednio przyozdobiona sala. Wisienką na torcie była muzyka, dzięki której można było odczuć bajkowy klimat tańców, zabawy oraz entuzjastycznej atmosfery, która nie była tylko i wyłącznie z jednej dziedziny… Każdy z uczestników mógł sam zdecydować o danej muzyce – wcześniej zorganizowana została playlista, w której członkowie grupy DA WAJ mogli dodać coś z własnego gustu.

Zaczęło się spokojnie: lekko przyozdobiona sala, balony, serpentyny, wcześniej przygotowana  pyszne przekąski. Uwagę za to zwracały wielgachne 600-watowe głośniki i specjalne światła zamówione na tę okazję. Impreza dzieliła się na części: pierwsza część imprezy była zorganizowanym spektaklem na podstawie bajki, gdzie mrocznego rycerza poprzez huknięcie go mocno w hełm zmienił dzielny książe w księżniczkę. Gwoździem programu był występ magicznych sztuczek na najwyższym poziomie – godziny indywidualnej pracy i ćwiczeń nad tematem iluzji zostały mile przyjęte z zafascynowaniem i gromkimi brawami.

Później zaczęła się część bardziej integracyjna: wspólne tańce oraz śpiewanie karaoke. Na koniec przyszedł czas na wspólne sprzątanie.

Zdjęcia autorstwa Witolda Rozwadowskiego. Cały album dostępny tutaj