Zapraszamy Was serdecznie na obóz integracyjno-adaptacyjny w Tatry! 

Na wyjeździe czekają nas m.in. wspólna integracja, wędrówki po górach, a także poruszające modlitwy. Nie zabraknie propozycji ignacjańskich, takich jak Ignacjański Rachunek Sumienia, czy kręgi dzielenia MAGIS. Tatry na dobry początek to idealny czas dla ducha i ciała, który pomoże przygotować się na nowy rok akademicki.

Termin📅 
1 – 8 września 2022

Zapisy 📋
W celu zapisu na wyjazd prosimy o wysłanie zgłoszenia na e-mail [email protected], po którym wysłane zostaną dalsze informacje. Dla wszystkich nowych osób zapisy trwają do końca sierpnia.

Miejsce 🏔
Uczestnicy wyjazdu będą nocować w dwu- i trzyosobowych pokojach w Domu Rekolekcyjnym Jezuitów „Górka” w Zakopanem na ulicy Kaszelewskiego 9. Każdy pokój posiada osobną łazienkę.

Koszt 🐾
Koszt wyjazdu to 590 złotych (przy zapisie należy uiścić 90 złotych zaliczki). Cena ta obejmuje nocleg oraz wyżywienie, nie obejmuje zaś dojazdu do Zakopanego oraz do szlaków, a także wejść do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Zapraszamy Was serdecznie na wspólny wyjazd! Szczególnie zapraszamy osoby, które w październiku rozpoczynają swoje studia i wszystkich, którzy planują dołączyć do WAJ-u. Do zobaczenia na wyjeździe!