Od początku lutego 2020 w naszym duszpasterstwie trwa wielki remont. Własnymi siłami i z wielką pomocą ludzi o hojnych sercach staramy się, aby miejsce naszego chrześcijańskiego wzrostu było jeszcze piękniejsze! 

Na pierwszy ogień poszła główna sala naszych spotkań – sala nr 1. To duże pomieszczenie, więc samo pomalowanie ścian zajęło więcej czasu i pochłonęło więcej pracy niż myśleliśmy. A później doszła renowacja mebli, położenie wykładziny, a także dobór dodatków. 
Nasze działania przerwała pandemia, jednak prace ciągle idą do przodu. 

Przed remontem:

W trakcie prac: 

Efekt końcowy Sali nr 1:

To wszystko nie byłoby możliwe gdyby nie wielkie zaangażowanie i otwarte serce: studentów, którzy włożyli swoje siły i czas w malowanie, sprzątanie, fugowanie, zaklejanie i wiele innych niezbędnych czynności, ludzi, którzy wsparli nas finansowo i dzięki którym hojności mogliśmy sobie na to pozwolić i osób, które wspomogły nas swoją fachową wiedzą i umiejętnościami.  

W tej chwili możemy pochwalić się pierwszą wyremontowaną salą. Choć zostało jeszcze kilka rzeczy do doszlifowania, już można zobaczyć pierwsze efekty. 

Miejsce spotkań już czeka na powrót studentów, ale w kolejce do remontu czekają jeszcze korytarze, oratorium, łazienki, i kolejne sale. Wierzymy, że i na te przedsięwzięcia znajdą się siły i pieniądze. 

Już do tej pory doświadczyliśmy niezwykłej hojności, a w intencji wszystkich, którzy nas wsparli, zostanie odprawiona Msza Święta 28 czerwca o godzinie 18.00 w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie

Gdyby ktoś chciałby wspomóc nas w tym niełatwym zadaniu i przyczynić się do odnowienia przestrzeni naszego rozwoju, można wpłacać pieniądze na konto: 

Nr konta: 74 1240 1431 1111 0010 0140 8549 – w temacie: ofiara na remont WAJu
Wspólnota Akademicka Jezuitów
Kopernika 26
31-501 Kraków

Za każdą złotówkę jesteśmy niezmiernie wdzięczni! 

AKTUALIZACJA – lipiec 2020

Dzięki ogromnej hojności we wsparciu finansowym, a także dzięki dodatkowym rękom do pracy, udało się zakończyć kolejne etapy prac. WAJ jest już niemal gotowy na przyjęcie nowych studentów – zostały odnowione korytarze, oratorium, sufity i meble. 

Bardzo dziękujemy za wszelkie wpłaty i pomoc! Gdyby ktoś jeszcze chciał dołożyć swoją cegiełkę finansową do zamknięcia budżetu remontowego, będziemy za nią niezwykle wdzięczni i obiecujemy naszą modlitwę. 

Nu este disponibilă nicio descriere.

Nu este disponibilă nicio descriere.

Nu este disponibilă nicio descriere.

Nu este disponibilă nicio descriere.

Nu este disponibilă nicio descriere.

Nu este disponibilă nicio descriere.