Tegoroczny rajd jesienny, tak jak w zeszłoroczny, odbył się w Nowym Sączu. Byliśmy goszczeni ponownie przez Duszpasterstwo Akademickie Strych. W dniu przyjazdu mieliśmy okazję do poznania się ze studentami z DA Strych, najpierw przy jedzeniu pysznej pizzy a potem przy integracji, na której śmiechom nie było końca!

   

W sobotę rano po wspólnej jutrzni i śniadaniu wszyscy ruszyliśmy w trasę. Szliśmy z Łabowej na Halę Łabowską, gdzie zatrzymaliśmy się w schronisku PTTK, aby potem zejść do Frycowej. Wspólna wędrówka była świetną okazją do rozmów i cieszenia się swoją obecnością. Nie mogliśmy także przejść obojętnie obok tak pięknej przyrody, która zachwycała nas swoją paletą barw, kształtów i faktur. Pomimo tego, że pod koniec trasy złapał nas deszcz doświadczyliśmy pięknej polskiej jesieni!

Wieczorem spotkaliśmy się ze studentami z Nowego Sącza na wspólnej Eucharystii, którą odprawili nasi duszpasterze, a później udaliśmy się do domu jednej z naszych WAJ-owiczek na ognisko, które z racji deszczu stało się… domówką 🙂

W niedzielę znowu rozpoczęliśmy dzień jutrznią i pysznym śniadaniem, a następnie wyruszyliśmy w drogę powrotną do Krakowa. Część osób miała okazje jeszcze zatrzymać się przy Jeziorze Rożnowskim i podziwiać piękne widoki na wodę i polską złotą jesień w tle. Cały rajd to był bardzo dobry czas i pozostaną z niego wspaniałe wspomnienia!

Autorzy zdjęć: Michał Szafran, Kasia Wilińska, Jasiek Piotrowski, o. Waldek Los, Jadzia Michalik, Karolina Kornik, Marysia Duda, Julia Grabińska