W tym roku, ze względu na warunki epidemiologiczne, Adwent w naszym duszpasterstwie będzie wyglądał inaczej niż miało to miejsce w poprzednich latach, jednak wciąż chcielibyśmy zaprosić wszystkich studentów na propozycje, które przygotowaliśmy. 

RORATY odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 7.00 w bazylice NSPJ w Krakowie (ul. Mikołaja Kopernika 26). W tym roku bez śniadań dla studentów.

UWIELBIENIE w intencji wszystkich, którzy źle się mają. 
12 grudnia 2020 o godzinie 19.30 w bazylice NSPJ.

REKOLEKCJE ADWENTOWE:  prowadzone przez o. Damiana Mazurkiewicza SJ, temat: “Uff!”

  • 13.12 (niedziela) – msza o godzinie 18.00, a po niej konferencja, bazylika NSPJ
  • 14.12 (poniedziałek) – msza o godzinie 19.30, a po niej konferencja, bazylika NSPJ
  • 15.12 (wtorek) – msza o godzinie 19.30, a po niej konferencja, bazylika NSPJ

SPOTKANIE OPŁATKOWE odbędzie się w innej formie niż zazwyczaj, szczegóły zostaną podane wkrótce. 
Spotykamy się na nim 16 grudnia o godzinie 19.30 w bazylice NSPJ i rozpoczniemy od wspólnego nabożeństwa. Ze względów organizacyjnych będą obowiązywać zapisy, które rozpoczną się 12 grudnia. 

ADWENTOWA OFIARA będzie w tym roku przeznaczona na dalsze działania i funkcjonowanie naszego duszpasterstwa. Bardzo zachęcamy do wspólnej troski i odpowiedzialności, również finansowej, o miejsce z którego czerpiemy. 
Pieniądze będą zbierane do puszki na naszych spotkaniach w trakcie najbliższych trzech tygodni grudnia. Dla tych których nie ma w Krakowie, możliwe jest dołożenie swojej części do zbiórki przez konto bankowe dostępne w naszej zakładce KONTAKT.

Kalendarz adwentowy ADWENT Z WAJ-em to akcja online na naszej grupie na Facebooku. Codziennie jedna osoba wysyła swoją propozycję zadania do wykonania dla wszystkich chętnych. 
Wszystkie szczegóły można uzyskać po zapisaniu się do grupy, link TUTAJ.

transmisję z bazyliki NSPJ można oglądać przez kanał Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=nw8654jryro