Po naszym WAJowym roku akademickim, wypełnionym mnóstwem poruszających spotkań, modlitw i wyjazdów, nadszedł czas na podsumowanie i jego oficjalne zakończenie.

Tegoroczny rok akademicki zwieńczyliśmy grillem u jednego z WAJowiczów. Grill odbył się 11 czerwca w domu rodzinnym Pawła niedaleko Bochni.

Po krótkiej modlitwie i refleksji nad wszystkim co wydarzyło się w ubiegłym roku, zaczęliśmy część oficjalną. Podziękowaliśmy wszystkim liderom i odpowiedzialnym, którzy koordynowali w tym roku grupy i projekty. Nie zabrakło również podziękowań dla naszego duszpasterza i wszystkich jezuitów działających przy duszpasterstwie.

Koniec roku to również czas pożegnań – wszystkich naszych tegorocznych absolwentów pożegaliśmy dobrym słowem i pamiątkowymi statuetkami z logo WAJu. Nie zabrakło łez wzruszenia, ale i uśmiechu na myśl o wspomnieniach.

Zakończenie roku to również czas przekazywania odpowiedzialności – w gronie naszych odpowiedzialnych przywitaliśmy:

  • Anię Marcinowską i Madzię Nowak – liderki Grupy Kreatywnej
  • Michała Wachnickiego – lidera Grupy Męskiej (która ruszy od nowego roku akademickiego!)
  • Martynę Poniewierską – pannę kuchenną
  • Ninę Burno – odpowiedzialną za kronikę

Bardzo dziękujemy Celestynie Myszor, Weronice Błaż, Wiktorii Smolińskiej, Kacprowi Adamczykowi, Kamliowi Szybistowi oraz Grzegorzowi Szybistowi za zaangażowanie w  sprawowanie funkcji odpowiedzialnych w naszym duszpasterstwie.

Podczas części oficjalnej podziękowaliśmy również za gościnę naszym gospodarzom – Pawłowi i jego rodzinie.

Po oficjalnej części nadszedł czas na wspólne świętowanie. Było pyszne jedzonko (w tym przepyszne rogaliki i sałatki domowej roboty), były tańce i wspólne śpiewanie. To był wspaniały wieczór kończący nasz rok akademicki. Dziękujemy wszystkim za obecność! Do zobaczenia w październiku!

Autorzy zdjęć: Filip Komajda, Krzysztof Gliwa, Jadwiga Michalik